Szakmunkás munkatársakat keresünk

Feladatok:

Megbízóink különböző munkáinak generál kivitelezésére szakmunkás munkatársakat keresünk:

Elvárások:

Amit kínálunk:

Munkavégzés helye:

Magyarországon főképpen Bács Kiskun megye de teljes ország területén és Németországban München vonzáskörzetében. Jelentkezni lehet a baupiktor@gmail.com e-mail címen, magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.

Segédmunkás munkatársakat keresünk

Feladatok:

Megbízóink különböző munkáinak elvégzésére generál kivitelezésére kisegítő munkást, kőműves, csiszolás, állványozás munkákra.

Elvárások:

Állásra való jelentkezés

Kérjük, jelentkezésnél feltétlenül tüntesse fel, melyik állásra, pozícióra jelentkezik!

Név kötelezően kitöltendő mező
E-mail cím kötelezően kitöltendő mező
Önélatrajz feltöltése
Üzenet kötelezően kitöltendő mező